Dzień dobry w ten upalny dzień! 🙂

Po raz kolejny firma Saal Digital dała mi możliwość przetestowania i zrecenzowania nowego produktu – FOTOZESZYT.

Firma ta oferuje przyjemny i bardzo intuicyjny program do tworzenia fotozeszytów, fotoksiążek, fotoalbumów. Cały proces jest szybki i łatwy w obsłudze. Mamy wiele możliwości wyboru wielkości, ilości stron, tła czy rozmieszczenia zdjęć. Nie tylko możemy umieszczać kadry sami na stronie, ale także mamy wspomagające szablony.

Jeśli chodzi o sam fotozeszyt jest to dosyć przyjemna alternatywa od fotoalbumów czy fotoksiążek. Całość wykonana jest w estetyczny sposób, na kółkach, dzięki czemu fotozeszyt można otworzyć tylko na jednej stronie. Zamówiłam matowy papier, który w dotyku przypomina mi grubsze kartki zeszytu.

Jedyny minus to strony, które na rogach przyszły już są zagięte. Co daje do myślenia patrząc na trwałość na lata

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z współpracy z firmą Saal Digital.  Bardzo podoba mi się ich obsługa i otwartość na klienta. To pierwszy produkt, który nie zapewnił mi zadowolenia w 100% , ale szczerze polecam tą firmę!!!

 

Fotograf ślubny cennik Lublin Łęczna Stalowa Wola Fotograf ślubny cennik Lublin Łęczna Stalowa Wola Fotograf ślubny cennik Lublin Łęczna Stalowa Wola Fotograf ślubny cennik Lublin Łęczna Stalowa Wola Fotograf ślubny cennik Lublin Łęczna Stalowa Wola Fotograf ślubny cennik Lublin Łęczna Stalowa Wola