Plener

Sesja ślubna to wyjątkowy moment części reportażu ślubnego, kiedy to we dwoje możecie być tylko dla siebie, a ja jestem cichym obserwatorem Waszych uczuć. Niezależnie od tego czy plener jest krótką chwilą w dniu śluby czy dłuższym momentem w inny dzień, to czas kiedy chcę opowiedzieć Waszą miłosną historię w pięknie otaczającej przyrodzie, cudownej przestrzeni i złocistym słońcu.

Pragnę zatrzymać w kadrach Wasze uczucia w sposób subtelny i delikatny, ukazując Waszą czułość i zmysłowość. Każdy dotyk i spojrzenie są ogromnie ważne, dlatego tak ważna jest relacja pary i fotografa. W swoim towarzystwie powinniśmy czuć się swobodnie.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie, poszukując niepowtarzalnych miejsc i scenerii, dostosowując je do Waszych charakterów i pragnień. Staram się, aby Wasze fotografie były niezapomnianą pamiątką na długie lata.

Niezależnie jednak od miejsca, sesja plenerowa jest to niezwykły czas dla Was, kiedy po tak napiętym czasie przygotowań i ogromie wrażeń w dniu ślubu możecie odetchnąć i być tylko dla siebie, a ja w tym czasie będę zapamiętywać Wasze najpiękniejsze wspomnienia i gesty.