Sesja ślubna w Łazienkach w Warszawie. Było to wakacyjne, ciepłe popołudnie. Razem z Kasią i Szymonem wybrałam się na zwiedzanie chyba najsławniejszego parku w Warszawie. Obawiałam się tłumów, które może i były, ale na szczęście znaleźliśmy kilka ustronnych i chwilowo wolnych miejsc na wspólne zdjęcia. Zawsze powtarzam, że mam szczęście do ludzi i tym razem się to w pełni potwierdziło! Oboje zakochani, pełni ciepła, uśmiechu, otwartości, a przede wszystkich szczerej życzliwości nie tylko do siebie, ale tym bardziej do innych osób. Po kilku spotkaniach z tą parą właśnie zapamiętam na długo tą ogromną życzliwość! Dziękuję!

 

Sesja Ślubna w Warszawie

 

Warszawa kojarzy nam się często z miejskim przepychem, wieżowcami, korkami, jednak w centrum miasta znajduje się malowniczo położone „najszczęśliwsze miejsce w Warszawie”. Sesja ślubna w Łazienkach Królewskich to pomysł Kasi i Szymona, którzy na co dzień związani są z tym miastem i to był strzał w 10 na spędzenie wspólnie pleneru ślubnego.  Wybór wyjątkowego i zachwycającego miejsca na plener ślubny to na pewno niełatwe zadanie. W końcu do tych zdjęć będziecie wracać przez całe życie i będzie to jedna z  najważniejszych sesji Waszego życia. Dlatego warto wybrać miejsce, które jest z Wami związane lub będzie Was przez lata dalej zachwycało.

 

Sesja ślubna w Łazienkach Królewskich

 

Park Łazienkowski to niewątpliwie jedno z najwspanialszych miejsc na plener ślubny. Pośród pięknych i niepowtarzalnych miejsc, bogatych w perły architektury możecie odpoczywając od zgiełku miasta i spacerować alejkami podziwiając piękno przyrody. To miejsca, które idealnie wpisują się w spójne tło sesji ślubnej. Z Kasią i Szymonem naprawdę odwiedziliśmy bardzo dużą część parku i na szczęście miejsca, które planowaliśmy udało nam się ująć na zdjęciach. Za każdym razem gdy odwiedzam Pałac na Wyspie, Amfiteatr, Starą Oranżerię zachwycam się nie tylko pięknem monumentalnych budowli, dbałością o detale i całym zagospodarowaniem parku, ale także tym, że pośród tłumów można znaleźć zawsze zaciszne miejsca, w których mogliśmy stworzyć dyskretne i uczuciowe wspólne chwile, łapiąc ciepłe promienie zachodzącego słońca!

Zapraszam na nasz wspólny spacer!!!