Sesja buduarowa

 

Buduar dawniej oznaczał pokój pani domu służący do odpoczynku. Był umieszczany zazwyczaj pomiędzy salonem, a sypialnią. Dzięki takiemu umiejscowieniu pani domu mogła być bliżej swojej sypialni, z której przechodziła na toaletę do buduaru, a także orientowała się co dzieje się w części dziennej pałacu.  Pierwsze takie pokoje powstały we francuskich pałacach w XVIII wieku.

Buduar początkowo spełniał rolę garderoby i pokoju kąpielowego. Jednak kobiety szybko dostrzegły zalety posiadania prywatnej przestrzeni, to tam także zapraszały swoje przyjaciółki, a nawet swoich adoratorów. Buduary na przestrzeni lat zmieniały zastosowanie, a przede wszystkich także wystrój, jednak cechowała je intymność i do tej przestrzeni miały dostęp tylko osoby bliskie kobiecie.

Sesja kobieca

 

Dla mnie buduar to miejsce prywatności, gdzie kobieta może poczuć się autentyczna, prawdziwa i szczera. To miejsce, w którym może podkreślić swoją zmysłowość, aby poczuć się niecodziennie i wyjątkowo. Przy codziennym zabieganiu, stresie i obowiązkach to przestrzeń i czas, w których kobieta może poczuć się w pełni spełniona, podkreślając swoją kobiecość, sensualność i delikatność. Sesja kobieca to wyjątkowy dla mnie rodzaj sesji, ponieważ w pełni rozumiem czym jest podkreślenie swojej kobiecości, poczucie spełnienia i pewności siebie.

Chwile, które razem spędzamy na tej sesji są bardzo szczególne. Pragnę pokazać każdą kobietę subtelnie, bez wulgarności, w sposób sensualny, podkreślając kobiecość i charyzmę. Chcę, abyście wracając do zdjęć pamiętały jakie jesteście piękne i jaką siłę macie w sobie.  Fotografia kobieca będzie zarówno doskonałym pomysłem na prezent dla samej siebie, a także dla bliskiej osoby. Dziewczyny mam nadzieję, że robicie często coś dla siebie, nawet codziennie! Niech ten dzień i taka sesja będzie celebrowaniem Waszej kobiecości.

 

Siła to kobieta

 

Dzisiaj przedstawiam Wam Magdę, chociaż pewnie większość osób zna ją jako Magdules . Pełna pasji, wrażliwości, a przede wszystkim siły! Kobieta, która pokazuje mi i innym, że odwagę trzeba mieć każdego dnia, w każdym słowie i czynie. Z Magdą mogłabym rozmawiać godzinami i pomimo, że mamy częściowo różne poglądy na świat to wiem, że ona ma odwagę mówienia, ale także umiejętność słuchania. Zapraszam na wspólne chwile na tej sesji kobiecej. 

 

 

 

 

 

Sesja kobieca fotografia sensualna Lublin