Ho Ho ho!!!!!

Czas pędzi jak szalony i wielkimi krokami przyszła jesień, a po jesieni zaraz będzie i zima…

🎄🦌 🎄🦌 🎄Z ogromną radością zapraszam Was na SESJE ŚWIĄTECZNE !🦌 🎄🦌 🎄🦌 🎄

Ja co roku będą na Was czekać nowe, pełne klimatu świąt i zimy scenerie świąteczne. Pełne żywych choinek, drewna, światełek, ptaków w karmniku i ciasteczek.

Zamykając oczy przypominamy sobie zapach choinki i ciepłą atmosferę zeszłorocznych sesji… To okres tak cudownych spotkań z Wami!! Na Święta Bożego Narodzenia jeszcze trochę poczekamy, dlatego sesje świąteczne będą cudowną zapowiedzią tego wyjątkowego czasu i fantastycznym prezentem dla Waszych bliskich!!!

 

Sesje odbywać się będą  w listopadzie i początkiem grudnia ( od 6.11.2023r. – z gwarancją oddania na święta do 3.12.2023 r.)

Będą trwać ok. 45 min. Nie robię hurtowych mini sesji, a skupiam się na Was właściwie codziennie i wolę poświęcić Wam odpowiednią ilość czasu i zaangażowania 🙂 Z racji dużej ilości zleceń i reportaży – ilość miejsc na sesje świąteczne jest LIMITOWANA. Kto pierwszy ten lepszy 🙂 a zainteresowanie jest bardzo duże 🙂 także ZAPRASZAM!!!!!

Sesja obejmuje:

  • 5 ujęć w wersji elektronicznej, przesłanej na maila z linkiem do ściągnięcia
  • 5 tych samych ujęć wywołanych w formacie 15x23cm
  • kartka świąteczna z powyższych kadrów
  • dodatkowe ujęcia 40zł/szt.
  • Czas trwania sesji – do 45 minut

Koszt: 350 zł

Cena sesji dotyczy jednej rodziny.

Lokalizacja – Puchaczów 

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

 

W celu rezerwacji terminu i wpłaty 50 zł zadatku zapraszam do kontaktu telefonicznego 662 105 505, mailowego – fotografia@sorkowska.com, poprzez fb lub instagram. Nie prowadzę zapisów przez różne portale, z racji indywidulanego doboru godzin 🙂 Lubię ten kontakt z Wami przed sesją. Rezerwacje należy opłacić w ciągu 3 dni roboczych od rezerwacji terminu. Nieopłacone rezerwacje będą zwalniane.

 

 

Dla przypomnienia tej świątecznej atmosfery i spotkań z Wami, przedstawiam Wam tylko małą część tych wspólnych chwil z sesji świątecznych w 2022 roku .

Nie mogę się doczekać naszego spotkania!

Całuję!

Justyna ❤

 

Picnook - online blogging tool